Sosyal Medya ve Dijital Dönüşüm

SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMLERİ

Hızlı değişim karşısında bilginizi en tazeleri ile güncellemeye, şirketinizi daha ileriye taşıyacak fikirler edinmeye ne dersiniz?

Değişen ve dönüşen iş hayatında kariyerinizi parlatacak, verimliliğinizi katlayarak şirketiniz için daha da fazlasını yapabilmeniz konusunda motivasyon ve bilgi sağlayacak eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz.

Şirketler ve Çalışanları için Sosyal Medya

Katılımcılar 4 saat süreli bu eğitimde sosyal ağların hem günümüz yapısını ve avantajlarını öğrenirken, geleceğe dair de bir bakış açısına da sahip olacaklar. Etkileşime dayalı bir ortam içinde verilecek eğitim, dijital pazarlama ve sosyal medya alanında olmazsa olmazları katılımcılarla buluşturacak.

Sosyal ağlara bakış, rakamlarla sosyal ağlar.
Kurumlar ve çalışanları için ev verimli sosyal ağ hangisi?
Hedef kitleye nasıl erişilir, marka değeri nasıl yaratılır?
Personalar.
Online topluluk nasıl üretilir, ana dinamikleri nelerdir?
Sosyal medya üzerinden daha fazla müşteriye nasıl ulaşırsınız?
Sosyal ağlar, kadın kullanıcılar.
İçerik pazarlaması ve sosyal medya yönetimi.
Sosyal Ağlar için İçerik Modelleri.
Sosyal Medya İletişim Planı.
Sosyal ağlarda en verimli paylaşım zamanları.
Raporlama ve analiz (veriler nasıl okunmalı).
Influencer Marketing.
Kurum içi influencerlar.
Sosyal medya trendleri.
Sosyal ağlarda içerikleri nasıl tüketiyor, trendlere nasıl uyum sağlıyoruz.
Sosyal ağların geleceği.

Fintechler için Pazarlama

Fintech sektörü yenilikçi, rekabetçi ve oldukça dinamik bir yapıda ilerliyor. Hal böyle olunca bu sektör için pek çok farklı dinamiğin bir araya geldiğini görüyoruz. Katılımcılar 3 saat süreli bu eğitimde günümüz finans sektöründeki değişimin öncüleri fintechler ve ona bağlı ekosisteme yakınlaşırken, iş yapış biçimlerine değer katacak, seslerinin daha çok duyurulmasına katkıda bulunacak pazarlama stratejileri ile yakınlaşma fırsatı bulacaklar.

Fintech kavramı ve fintech ekosistemi.
Finansal teknolojiler ve girişimler.
Bankalar ve Fintechler.
Finans sektöründeki dönüşümün etkileri.
Blockchain’e neden ihtiyacımız var.
Fintechler için pazarlama.
Finans kurumları Z kuşağına nasıl yakınlaşabilir.
Fintech trendleri.

Sosyal Medya, Sosyal Alışveriş, Sosyal Ticaret

Perakende sektörü sosyal medyanın kapsayıcı etkisi ve yeni teknolojileri benimseyen tüketiciler sayesinde büyüyor. E-ticarete farklı ve güncel bir bakış açısı sunan 3 saat süreli bu eğitimde katılımcılar, satışın önündeki engelleri, yapılması gerekenleri ve büyümeyi etkileyen faktörleri mevcut trendler ışığı altında öğrenecekler.

Perakendeyi Taçlandıran Sosyal Etkiler.
Sosyal medya, sosyal alışveriş, sosyal ticaret.
Doğru mecra seçimi ve doğru iletişimin sırları.
Mobil dönüşüm ve ona bağlı teknolojiler.
E-ticaret dinamikleri ve ciroları büyüten faktörler.
Mobil marketing ve süreçler.
E-ticaret trendleri.

Etkinlik Pazarlaması

Etkinlik pazarlaması marka ile tüketici arasında iletişimi güçlendirirken, deneyime dayalı etkileşimin gücünü gözler önüne serer. Bir yandan marka değerini yükseltirken, diğer yandan hedef kitleye farklı bir deneyim yaşatarak kalıcı anılar ve duygusal bağ oluşturur.
Stratejisi net kurgulanmış, süreçleri iyi yönetilmiş etkinlikler, iş yapış biçimimizi etkiler ve gelecek çalışmalarımız için güçlü bir yol haritası sunar.
3 saat süreli etkinlik pazarlaması eğitiminde etkinlik türleri ve olmazsa olmazları ele alırken, etkinlik pazarlamasındaki dijital trendleri aktaracak, etkili ve akılda kalıcı bir etkinliği projelendireceğiz.

Güncel etkinliklere hızlı bir bakış.
Etkinlik Pazarlamasını Etkileyen Faktörler
Etkinlik Pazarlamasında dijital trendler
Etkinlik Pazarlama süreçleri
Etkinlik Pazarlamasının geleceği

İçerik Pazarlaması

İçerik, online dünyada başarıyı veya başarısızlığı beraberinde getiren en önemli etken. İçerik üretme pazarında başarıya ulaşmanın iki yolu var. Bunlardan ilki bir içeriği üretirken ya onu ilk anlatmak veya o içeriği en iyi anlatmak. Katılımcılar 4 saat süreli bu eğitimle birlikte hem web siteleri hem kurumsal bloglar için güncel içerik örnekleri ile tanışırken, içerik stratejisi oluştururken dikkat etmeleri gerekenleri ve sonuçları analiz edeceklerini öğrenecekler. Aynı zamanda bu alanda bir yıl boyunca yapabileceklerinize dair fikirler, içeriklerin kusurusuzlaştırılması ve erişimin artırılmasına dair de pek çok pratik bilgiyi kazandırmak verilecek eğitimin hedefleri arasında.

Web siteleri için içerik.
Sosyal ağlar için içerik.
İçeriğin 365 günü.
İçeriği taçlandıran faktörler.
10 kat daha iyi içeriğin sırları.
İçerik pazarlaması üzerine tavsiyeler.
İçerik pazarlama stratejileri.
İçeriğin geleceği.

Influencer Marketing

Pazarlama biçimleri özellikle son yıllarda hızla değişiyor. Bu değişim rüzgarında dijital hayatlarımıza dahil olan trendlerden biri ise Influencer Marketing.
Katılımcılar 3 saat süreli bu eğitimle birlikte Influencer Marketinge başlamadan önce yapılması gerekenleri, strateji kurgusunu ve kampanyalar için kullanabilecekleri adımları öğrenecekler. Aynı zamanda sahte influencer tespiti ve markalar için doğru influencer seçimine dair pratik bilgileri de bu eğitimle birlikte kazanabilirler.

Influencer Marketing’in yolculuğu.
Tüm yönleri ile influencer marketing.
Influencer’lar ile çalışma Rehberi.
Influencer’lar ile kampanya kurgusu.
Sahte Influencer’lar ve InstaPods.
Yaratıcı fikirler ve öneriler.
Influencer Marketing’in geleceği.
Ölçümleme ve analiz.

Kişisel Markalama

Aslında herkesin bir kişisel markası var. Kişisel markanızı şekillendirmeye başlamak konusunda hala geç kalmış değilsiniz. Kimi insanlar için kişisel markalaşma sosyal medya influencer’ı olmak ile eş anlamlıdır. Öte yandan bu herkes için geçerli bir durum değildir. Kişisel markalaşmanın temsili; bir ses, kişilik, logo, biyografi ve hatta bilinmesini istediğiniz konuları yaratmayı ve sahiplenmeyi içerir.
3 saat süreli bu eğitim ile birlikte katılımcılar hem çalıştıkları işletme – şirketin kültürünü zenginleştirecek bilgileri öğrenirken, kişisel markalaşma konusunda temel rehber niteliğinde bir eğitim alacaklar.

Dijital Hayatta Parlamanın Sırları

Hızlı değişim karşısında bilginizi en tazeleri ile güncellemeye, şirketinizi daha ileriye taşıyacak fikirler edinmeye ne dersiniz?
4 saat süreli eğitimimizde sosyal ağlardan yeni teknolojilere, içinizdeki girişimciyi açığa çıkaracak taze fikirlerden adını duyduğunuz ama yaratacağı fark konusuna emin olamadığımız teknolojilere uzanan konuları öğrenerek, dijital hayatta

Sosyal ağları daha efektif nasıl kullanabiliriz?
Dijital insan, dijital beyaz yakalılar.
Dijital dönüşüm.
Dönüştüren teknolojiler.
Mobil dünya, mobil hayatlar.
Dijital sözlük.
Yükselen değerler.
Trendler.
Algoritmalar hayatımızı nasıl etkiliyor.
Bizi bekleyen yakın gelecek.

Talebe göre mevcut başlıkların dışında “şirketlere özel” eğitimler de düzenlenmektedir.

Bize Ulaşın!

Formu doldurun, biz sizi arayalım.