Plastik Sanatlar

Plastik Sanatlar

Gelişim Bulutu’nun düzenlediği “EğlenİŞ atölyeleri ile çalışanlarınızın yaratıcılık ve motivasyonunu, sanattan yararlanarak artırabilirsiniz. Çalışanların motivasyonlarını yüksek seviyede tutacak, onları stresli çalışma ortamından biraz olsun uzaklaştıracak, birbirleriyle sosyalleşmelerini sağlayacak yaratıcı ve eğlenceli atölyelere her kademeden çalışan katılabilir.

Katılımcıların birbirleriyle iletişim kurmalarını, sosyalleşmelerini ve sanat aracılığıyla yaratıcılıklarını artırmayı hedefleyen EğlenİŞ, çalışan motivasyonunu artırmak için özel geliştirilmiş sıra dışı bir eğitim ve eğlence programı.

EğlenİŞ’te, katılımcıların ilgi duyduğu alanlara göre üç saatlik çalışmaları kapsayan iki sanat atölyesi ve bir oyun programı bulunuyor.

Plastik Sanatlar” programında kille şekillendirme yönteminden yararlanılıyor. Katılımcılar, duygu ve düşüncelerini, yaratıcılıklarıyla birleştirerek ortaya dökebiliyorlar. Killerin dağıtılması ve verilen konunun grup çalışmasıyla heykele dönüştürülmesiyle başlayan program, heykeller hakkında duygu ve düşüncelerin paylaşılmasıyla son buluyor.

*Her kademeden çalışanlar için uygun
*Kurumun ihtiyacına göre içerik revize edilebilir.

Esra Güleç

Yaratıcı Drama Lideri

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitimleri beraber tasarlayalım