Duygu YÜCEL KAYA

Duygu YÜCEL KAYA

Biyografi

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Profesyonel Koç, İletişim Uzmanı ve Eğitmen.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini 2012 yılında tamamlamasının ardından Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi İnsan İlişkileri bölümünde yüksek lisans eğitimini almıştır.
Profesyonel iş hayatı boyunca eğiticinin eğitimi, sunuş teknikleri, yönetim becerileri ve zaman yönetimi eğitimlerini aldıktan sonra 2013 yılında aldığı ICF akredite profesyonel koçluk eğitimi ile kendi kişisel yolculuğunda ilk büyük adımını atmıştır.
Kasım 2013 yılı itibariyle House of Human Koçluk Eğitim Danışmanlık firmasında kurumsal müşterilerin eğitimlerinin planlanması, organizasyon sürecinin yürütülmesi ve sonrasında ölçme – değerlendirme süreçlerini takip etmiş ve ekiplere her zaman bir koç olarak destek vermiştir.
Dijital reklam ajansında Telekom, Perakende ve Bankacılık alanında Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerine marka iletişimi, kurumsal kimlik oluşturma ve reklam yönetimi konusunda görevler üstlenmektedir.
2015 yılından itibaren yaşam tarzı olarak benimsediği minimalizm hakkındaki deneyimlerini bloğunda ve hazırladığı “İş Hayatında Başarı İçin Minimalizm Eğitimi” ile paylaşmaktadır.
Duygu YÜCEL KAYA evli ve ikiz annesidir.

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitimleri beraber tasarlayalım