Bir araya gelemeyen çalışanlarınız için moral ve motivasyonunu yüksek tutacak eğitim ve atölyeler tasarlıyoruz. Eğitim ve atölyelerimizi tasarlarken keyif alarak, eğlenerek, bütün enerjimizle yapıyor ve deneyimlerimizi, yaratıcılığımızı ve birikimimizi en iyi şekilde sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Kurum içi iletişim

İşte başarıya giden yol iletişim becerilerinizden geçiyor. Ofiste, sahada ya da uzaktan çalışma esnasında bireyler arasında yaşanabilecek olası iletişim kazalarına karşı ne kadar hazırlıklısınız?

Gelişim Bulutu’nun sunduğu “Kurum İçi İletişim” eğitimlerinde etkileşim, uyum, iş birliği, çatışma çözümü gibi başlıklar ele alınıyor. Eğitimlerde teknik olarak vaka analizleri ve canlandırma yöntemleri kullanılarak interaktif bir eğitim gerçekleştiriliyor.

Eğitim sonunda ise katılımcılar süreçleri bizzat değerlendiriyor.

İletişim Oyunları

Sosyal mesafe ve uzaktan çalışma gibi sebeplerle azalan sıcak iletişimi yeniden kazandırmak için “Yaratıcı Drama” tekniğini kullanarak, kurumlara yönelik online “İletişim Oyunları” atölyesi düzenliyoruz.

Bu atölyede; farklı departman çalışanlarının birbirleriyle kaynaşmasını, motivasyon ve verimliliklerini yükselterek hep birlikte bol bol gülüp eğlenmelerini sağlıyoruz.

Eğlence garantili bu eğitim her kademeden çalışana açık. Uzaktan ya da yüz yüze gerçekleştirilebiliyor.

Wellbeing Nefes ve Meditasyon Atölyesi

Güne temiz ve güçlü bir nefesle başlayın, yaşantınızı değiştirin!

Nefes farkındalığı, kişinin bedenine, zihnine ve hayatına denge getirmeyi kolaylaştırıyor.

Nefes Egzersizi ve Mindfulness ile” hem bedensel hem de zihinsel performansınızı artırmanız için ihtiyacınız olan farkındalığı vadediyor.

Her an uygulayabileceğiniz kolay nefes çalışmalarıyla stres ve kaygınızı azaltabilir, konsantrasyonunuzu artırabilir, sinir sisteminizi ve duygularınızı dengeleyebilirsiniz.

Video Galeri