Biz kimiz

Biz Kimiz?

20 senelik eğitmenlik tecrübemizi kurumların eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanmaya istekli ve yeniliğin getirdiği yüksek motivasyonla yola çıktık.

Ocak 2019 yılında kurulduk ve kısa bir zamanda 6 kuruma ve 200 çalışana ulaşarak eğitimlerinde öneri ve çözüm ortağı olduk. Bu sürede kurum çalışanlarının ihtiyaçlarını yaparak ve yaşayarak, an’da kalmalarını sağlayarak, şimdi ve burada olma ilkesiyle öğrenme edinimini kalıcı hale getirerek karşıladık.

Çözüm Ortağınız Olmak için Buradayız!

Alışılmış, sıkıcı ve klasik eğitim modellerinin dışına çıkarak kurumsal eğitimleri bir adım öteye taşıyan Gelişim Bulutu, kurum içinde verimli olmaya çabalayan bireylerin başarıya ulaşması için onlara rehberlik eden eğitimler kurguluyor.

Birbirinden ilginç konu başlıklarıyla katılımcıları “güncelleyen” Gelişim Bulutu Eğitimleri, katılımcıların; yaşama, işe, sosyal dünyaya bakış açısını güçlendirmesine de destek oluyor.

Tüm eğitimler internaktif şekilde gerçekleştiriliyor. Gelişim Bulutu, katılımcının bizzat içinde olduğu eğitim yöntemlerini benimsiyor ve öğrenme edinimini kalıcı davranış değişikliğine dönüştürecek çözümler üretiyor.

Gelişim Bulutu olarak tecrübemizi , birikimlerimizi sizinle paylaşmak ve çözüm ortağınız olmak için buradayız.

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitimleri beraber tasarlayalım